Leonardo Finest Selection, pachete cu arome asortate
Aceleași plicuri Leonardo Finest Selection de 85 g, fără cereale, în pachete de 12 până la 72 de bucăți cu arome asortate.
Cel mai bun preț, de la
107,00 RON/kg · la Fera · 1 magazin
Compară ofertele
Prețuri în 1 magazine
12 × 85 g, mix aromede la 116,35 RON/kg
Fera
În stoc
Cel mai bun prețCod FERANEW: 5% reducere la prima comandă
Vezi oferta118,68 RON116,35 RON/kg
12 × 85 g, vițel și iepurede la 116,35 RON/kg
Fera
În stoc
Cel mai bun prețCod FERANEW: 5% reducere la prima comandă
Vezi oferta118,68 RON116,35 RON/kg
12 × 85 g, rață și pasăre cu oude la 107,00 RON/kg
Fera
În stoc
Cel mai bun prețCod FERANEW: 5% reducere la prima comandă
Vezi oferta109,14 RON107,00 RON/kg
18 × 85 g, vită, pui și curcande la 110,08 RON/kg
Fera
În stoc
Cel mai bun prețCod FERANEW: 5% reducere la prima comandă
Vezi oferta168,42 RON110,08 RON/kg
24 × 85 g, mix aromede la 114,36 RON/kg
Fera
În stoc
Cel mai bun prețCod FERANEW: 5% reducere la prima comandă
Vezi oferta233,30 RON114,36 RON/kg
36 × 85 g, mix aromede la 114,36 RON/kg
Fera
În stoc
Cel mai bun prețCod FERANEW: 5% reducere la prima comandă
Vezi oferta349,95 RON114,36 RON/kg
72 × 85 g, mix aromede la 114,36 RON/kg
Fera
În stoc
Cel mai bun prețCod FERANEW: 5% reducere la prima comandă
Vezi oferta699,90 RON114,36 RON/kg
Despre produs
Descriere
Aceleași plicuri Leonardo Finest Selection de 85 g, fără cereale, în pachete de 12 până la 72 de bucăți cu arome asortate. Pachetele mari ies mai ieftin pe plic decât plicurile luate separat.
Specificații
- Brand
- Leonardo
- Vârstă
- Adult
- Format
- Pachete de plicuri 85 g
Verdictul nostru
Merită?
Aceleași plicuri Leonardo Finest Selection de 85 g, fără cereale, în pachete de 12 până la 72 de bucăți cu arome asortate. Pachetele mari ies mai ieftin pe plic decât plicurile luate separat.
Potrivit pentru: cine cumpără hrană umedă pentru o lună sau mai mult.
Avantaje
- Arome asortate în același pachet
- Fără cereale
- Preț mai mic pe plic la pachetele mari
Dezavantaje
- Nu alegi aromele din pachetele mix
- Un singur comerciant în ofertă
Produse similare
Alte produse din Hrană umedă
Leonardo cu file extra, conservă pentru pisici
Conservă cu pateu de carne și organe, plus 14% bucăți de file de pui sau curcan, fără cereale.
Comparat din 1 magazin
Leonardo Quality Selection Kitten, pasăre, conservă
Varianta pentru pisoi a conservelor Leonardo Quality Selection, cu pasăre, la 200 sau 400 g.
Comparat din 1 magazin
Leonardo Quality Selection, conservă pentru pisici
Conservă de hrană umedă completă, bogată în carne, în patru arome și trei gramaje (200, 400 și 800 g).
Comparat din 2 magazine
Leonardo Superior Selection, conservă pentru pisici
Gama Leonardo cu două surse de proteină și un ingredient vegetal: curcan cu păstrăv și merișoare sau pasăre cu miel și dovleac, fără cereale, cu puțină iarbă-mâței pentru gust..
Comparat din 1 magazin
