Brand
Virbac
Virbac e un laborator veterinar francez. Gama Veterinary HPM are diete pentru afecțiuni digestive, urinare, dermatologice sau alergii, iar compania face și antiparazitare și suplimente.
6 produse

Virbac
Virbac EffiPro Duo, pipete antiparazitare pentru pisici, 4 buc.
IgienăPipete cu fipronil și piriproxifen împotriva puricilor și căpușelor, 4 bucăți.
Vezi ofertade la
107,61 RON-33%160,61 RON
3 magazine

Virbac
Virbac Evicto, pipetă antiparazitară pentru pisici 2,6-7,5 kg, 45 mg
IgienăPipetă spot-on pentru paraziți interni și externi, pisici de 2,6-7,5 kg, 1 pipetă.
Vezi ofertade la
85,99 RON1 magazin

Virbac
Virbac HPM G1 Digestive Support, hrană uscată dietetică, 1,5 kg
Diete veterinareDietă veterinară pentru tulburări digestive și insuficiență pancreatică exocrină, 1,5 kg.
Vezi ofertade la
155,00 RON103,33 RON/kg · 1 magazin

Virbac
Virbac HPM Hypoallergy cu somon, hrană uscată dietetică, 3 kg
Diete veterinareDietă veterinară hipoalergenică, cu proteine hidrolizate din somon, 3 kg.
Vezi ofertade la
265,00 RON88,33 RON/kg · 1 magazin

Virbac
Virbac HPM U2 Urology Dissolution & Prevention, hrană uscată dietetică, 7 kg
Diete veterinareDietă veterinară pentru dizolvarea și prevenția calculilor urinari, 7 kg.
Vezi ofertade la
426,68 RON60,95 RON/kg · 1 magazin

Virbac
Virbac Pronefra, supliment pentru rinichi, câini și pisici
Diete veterinare2 varianteSupliment lichid pentru funcția renală, care scade absorbția fosforului, 60 ml sau 180 ml.
Vezi ofertade la
114,50 RON-25%152,66 RON
3 magazine
