Branduri
Trovet
Produsele Trovet pentru pisici din catalogul nostru: diete veterinare. Comparăm prețurile din magazinele online din România.
9 produse

Trovet
Trovet Hypoallergenic, hrană umedă dietetică
Diete veterinare2 varianteHrană umedă dietetică pentru alergii alimentare, monoproteică, cu vânat (VRD) sau cu miel (LRD).
Vezi ofertade la
11,70 RON58,50 RON/kg · 2 magazine

Trovet
Trovet Hypoallergenic RRD cu iepure, hrană uscată dietetică
Diete veterinareHrană uscată dietetică pentru alergii alimentare, monoproteică, cu iepure. Ambalaj de 2,5 kg.
Vezi ofertade la
111,86 RON44,74 RON/kg · 1 magazin

Trovet
Trovet Intestinal FRD, hrană uscată dietetică
Diete veterinareHrană uscată dietetică pentru digestie. Ambalaj de 2,5 kg.
Vezi ofertade la
116,57 RON46,63 RON/kg · 1 magazin

Trovet
Trovet Intestinal FRD, hrană umedă dietetică
Diete veterinare2 varianteHrană umedă dietetică pentru digestie. Ambalaje: 200 g și Plic 85 g.
Vezi ofertade la
5,20 RON61,18 RON/kg · 2 magazine

Trovet
Trovet Renal & Oxalate RID, hrană uscată dietetică
Diete veterinareHrană uscată dietetică pentru rinichi și tractul urinar, pentru boala renală și calculii de oxalat. Ambalaj de 2,5 kg.
Vezi ofertade la
86,55 RON34,62 RON/kg · 2 magazine

Trovet
Trovet Renal & Oxalate RID, hrană umedă dietetică
Diete veterinare5 varianteHrană umedă dietetică pentru rinichi și tractul urinar, cu pui, cu miel sau cu vânat.
Vezi ofertade la
5,20 RON61,18 RON/kg · 2 magazine

Trovet
Trovet Urinary Struvite ASD, hrană umedă dietetică
Diete veterinare4 varianteHrană umedă dietetică pentru tractul urinar, cu pui sau cu vită, pentru dizolvarea calculilor de struvit.
Vezi ofertade la
5,20 RON61,18 RON/kg · 2 magazine

Trovet
Trovet Urinary Calm UCD, hrană uscată dietetică
Diete veterinareHrană uscată dietetică pentru tractul urinar și stres. Ambalaj de 2,5 kg.
Vezi ofertade la
114,80 RON45,92 RON/kg · 1 magazin

Trovet
Trovet Recovery Liquid CCL, hrană lichidă pentru convalescență
Diete veterinare2 varianteHrană lichidă pentru convalescență, pentru câini și pisici, se poate da și prin sondă. Ambalaje: 190 g și 400 g.
Vezi ofertade la
35,04 RON184,42 RON/kg · 1 magazin
