Brand
Schesir
Schesir e o marcă italiană de hrană umedă cu puține ingrediente: file de pui sau ton în aspic, supă sau mousse. Unele rețete sunt complementare, altele complete, așa că merită citit ce scrie pe ambalaj.
14 produse
Schesir
Schesir After Dark Velvet Mousse, plic
Hrană umedă3 varianteHrană umedă fără cereale, textură mousse, plic, în mai multe arome, 80 g.
Vezi ofertade la
9,84 RON123,00 RON/kg · 2 magazine
Schesir
Schesir After Dark, conservă în supă
Hrană umedă5 varianteHrană umedă fără cereale, conservă în supă, în mai multe arome, 80 g.
Vezi ofertade la
8,00 RON-11%9,00 RON
100,00 RON/kg · 3 magazine
Schesir
Schesir Baby Fillets, conservă în supă, 70 g
Hrană umedă2 varianteHrană umedă fără cereale pentru pisoi, conservă în supă, în mai multe arome, 70 g.
Vezi ofertade la
9,00 RON128,57 RON/kg · 2 magazine
Schesir
Schesir Baby Mousse, Somon și Pui, 70 g
Hrană umedăHrană umedă fără cereale pentru pisoi, textură mousse, plic, cu somon și pui, 70 g.
Vezi ofertade la
9,80 RON140,00 RON/kg · 2 magazine
Schesir
Schesir Baby Mousse & Fillets, Pui și Somon, multipack 3×55 g
Hrană umedăHrană umedă fără cereale pentru pisoi, multipack de 3 conserve mousse, cu pui și somon.
Vezi ofertade la
25,00 RON2 magazine
Schesir
Schesir Complete Nutrition, conservă în aspic, 140 g
Hrană umedă6 varianteHrană umedă, conservă în aspic, în mai multe arome, 140 g.
Vezi ofertade la
13,77 RON-5%14,49 RON
98,36 RON/kg · 4 magazine

Schesir
Schesir Complete Nutrition, conservă în aspic, multipack 6×50 g
Hrană umedă2 varianteHrană umedă, multipack de 6 conserve mini în aspic, în mai multe arome.
Vezi ofertade la
37,59 RON125,30 RON/kg · 5 magazine
Schesir
Schesir Complete Nutrition, conservă în aspic, 85 g
Hrană umedă8 varianteHrană umedă, conservă în aspic, în mai multe arome, 85 g.
Vezi ofertade la
7,59 RON-5%7,99 RON
89,29 RON/kg · 4 magazine
Schesir
Schesir Complete Nutrition, plic în aspic, 85 g
Hrană umedă7 varianteHrană umedă, plic în aspic, în mai multe arome, 85 g.
Vezi ofertade la
7,59 RON-5%7,99 RON
89,29 RON/kg · 5 magazine
Schesir
Schesir Complete Nutrition, conservă în supă, 85 g
Hrană umedă4 varianteHrană umedă, conservă în supă, în mai multe arome, 85 g.
Vezi ofertade la
8,54 RON-5%8,99 RON
100,47 RON/kg · 2 magazine

Schesir
Schesir Kitten Care, Pui cu Aloe, conservă 140 g
Hrană umedăHrană umedă pentru pisoi sub un an, file de pui cu aloe, conservă de 140 g.
Vezi ofertade la
13,40 RON95,71 RON/kg · 2 magazine

Schesir
Schesir Kitten Care, cu Aloe, în aspic, 85 g
Hrană umedă2 varianteHrană umedă pentru pisoi de 3-12 luni, file de pui sau ton cu aloe, în aspic, 85 g.
Vezi ofertade la
7,00 RON82,35 RON/kg · 5 magazine

Schesir
Schesir Silver, Ton și Macrou, conservă 70 g
Hrană umedăHrană umedă completă pentru pisici senior, file de ton și macrou, conservă de 70 g.
Vezi ofertade la
9,00 RON128,57 RON/kg · 2 magazine

Schesir
Schesir Special Skin & Coat, Somon și Pui, mousse, plic 70 g
Hrană umedăHrană umedă pentru piele și blană, mousse cu somon și pui, plic de 70 g.
Vezi ofertade la
8,00 RON-11%9,00 RON
114,29 RON/kg · 3 magazine
