Branduri
Sanabelle
Sanabelle e marca de hrană pentru pisici a producătorului german Bosch Tiernahrung. Are rețete uscate pe vârste și nevoi (pisoi, senior, sterilizate, digestie sensibilă, tract urinar), pate complet fără cereale și recompense.
25 produse

Sanabelle
Sanabelle Adult cu pui, hrană uscată
Hrană uscată3 varianteHrană uscată completă pentru pisici adulte, cu 25% carne proaspătă de pui, 400 g, 2 kg sau 8 kg.
Vezi ofertade la
16,99 RON42,47 RON/kg · 2 magazine

Sanabelle
Sanabelle Adult cu struț, hrană uscată
Hrană uscată3 varianteHrană uscată completă pentru pisici adulte, cu pui și struț, 400 g, 2 kg sau 8 kg.
Vezi ofertade la
19,35 RON48,38 RON/kg · 2 magazine

Sanabelle
Sanabelle Adult cu păstrăv, hrană uscată
Hrană uscată3 varianteHrană uscată completă pentru pisici adulte, cu pui și păstrăv proaspăt, 400 g, 2 kg sau 8 kg.
Vezi ofertade la
16,99 RON42,47 RON/kg · 2 magazine

Sanabelle
Sanabelle Classic Adult, hrană uscată 10 kg
Hrană uscată3 varianteHrană uscată completă pentru pisici adulte, cu pasăre, somon sau vită, sac de 10 kg.
Vezi ofertade la
143,17 RON14,32 RON/kg · 1 magazin

Sanabelle
Sanabelle Kitten, hrană uscată pentru pisoi
Hrană uscată3 varianteHrană uscată completă pentru pisoi și pisici gestante sau care alăptează, cu pui, 400 g, 2 kg sau 8 kg.
Vezi ofertade la
11,55 RON28,88 RON/kg · 2 magazine

Sanabelle
Sanabelle Senior, hrană uscată pentru pisici în vârstă
Hrană uscată3 varianteHrană uscată completă pentru pisicile de peste 8 ani, cu pui, mai puține calorii și fosfor, 400 g, 2 kg sau 8 kg.
Vezi ofertade la
16,35 RON40,88 RON/kg · 2 magazine

Sanabelle
Sanabelle Sterilized, hrană uscată pentru pisici sterilizate
Hrană uscată3 varianteHrană uscată completă fără cereale pentru pisici sterilizate, cu puține grăsimi, 400 g, 2 kg sau 8 kg.
Vezi ofertade la
18,27 RON45,68 RON/kg · 2 magazine

Sanabelle
Sanabelle Light, hrană uscată pentru pisici supraponderale
Hrană uscată3 varianteHrană uscată completă cu puține calorii, pentru pisici supraponderale, 400 g, 2 kg sau 8 kg.
Vezi ofertade la
19,23 RON48,08 RON/kg · 1 magazin

Sanabelle
Sanabelle Indoor, hrană uscată pentru pisici de interior
Hrană uscată2 varianteHrană uscată completă pentru pisicile care stau în casă, cu mai puține grăsimi și mai multe fibre.
Vezi ofertade la
15,21 RON38,03 RON/kg · 2 magazine

Sanabelle
Sanabelle Outdoor cu rață, hrană uscată
Hrană uscată3 varianteHrană uscată completă pentru pisicile active, care ies afară, cu pui și rață, 400 g, 2 kg sau 8 kg.
Vezi ofertade la
16,54 RON41,35 RON/kg · 1 magazin

Sanabelle
Sanabelle Grande, hrană uscată pentru rase mari
Hrană uscată3 varianteHrană uscată completă pentru pisici de talie mare, cu pui, crochete mari, 400 g, 2 kg sau 8 kg.
Vezi ofertade la
13,37 RON33,42 RON/kg · 1 magazin

Sanabelle
Sanabelle No Grain cu pui, hrană uscată fără cereale
Hrană uscată2 varianteHrană uscată completă fără cereale pentru pisici adulte, cu pui și cartofi, 400 g sau 8 kg.
Vezi ofertade la
16,34 RON40,85 RON/kg · 1 magazin

Sanabelle
Sanabelle Sensitive cu pui, hrană uscată
Hrană uscată3 varianteHrană uscată completă pentru pisicile cu digestie sensibilă, cu pui și orez, 400 g, 2 kg sau 8 kg.
Vezi ofertade la
16,25 RON40,63 RON/kg · 2 magazine

Sanabelle
Sanabelle Sensitive cu miel, hrană uscată
Hrană uscată3 varianteHrană uscată completă pentru pisicile cu digestie sensibilă, cu pui, miel și orez, 400 g, 2 kg sau 8 kg.
Vezi ofertade la
13,86 RON34,65 RON/kg · 2 magazine

Sanabelle
Sanabelle Gastrointestinal, hrană uscată pentru digestie
Hrană uscată2 varianteHrană uscată completă pentru pisicile cu digestie sensibilă, cu pui, fără cereale, 2 kg sau 8 kg.
Vezi ofertade la
88,43 RON44,22 RON/kg · 1 magazin

Sanabelle
Sanabelle Hair & Skin, hrană uscată pentru blană
Hrană uscată2 varianteHrană uscată completă pentru blană și piele, cu pasăre, ficat, semințe de in și somon, 400 g sau 8 kg.
Vezi ofertade la
32,09 RON80,23 RON/kg · 2 magazine

Sanabelle
Sanabelle Dental, hrană uscată pentru igiena dentară
Hrană uscată3 varianteHrană uscată completă cu crochete mai tari, pentru igiena dentară a pisicilor adulte, 400 g, 2 kg sau 8 kg.
Vezi ofertade la
27,43 RON68,57 RON/kg · 2 magazine

Sanabelle
Sanabelle Urinary, hrană uscată pentru tractul urinar
Hrană uscată3 varianteHrană uscată completă pentru pisicile cu tract urinar sensibil, cu calciu și fosfor reduse, 400 g, 2 kg sau 8 kg.
Vezi ofertade la
19,66 RON49,15 RON/kg · 2 magazine

Sanabelle
Sanabelle pate, hrană umedă completă
Hrană umedă6 variantePate complet fără cereale pentru pisici adulte, cu pui și rață, gâscă, curcan sau vită, 180-400 g.
Vezi ofertade la
8,90 RON45,64 RON/kg · 2 magazine

Sanabelle
Sanabelle plic 100 g, hrană umedă completă
Hrană umedă4 variantePlicuri cu hrană umedă completă pentru pisici adulte, gătită la abur, patru arome, 100 g.
Vezi ofertade la
11,00 RON110,00 RON/kg · 1 magazin

Sanabelle
Sanabelle Snack, recompense moi, 55 g
Recompense2 varianteRecompense moi cu carne și fructe uscate, rață și rodie sau pește și smochine, 55 g.
Vezi ofertade la
9,74 RON177,09 RON/kg · 2 magazine

Sanabelle
Sanabelle recompense crocante, 55 g
Recompense4 varianteRecompense crocante Sanabelle: Love Spell, Star Hour, Milk Pillows sau Baked Bites cu vită, 55 g.
Vezi ofertade la
4,00 RON72,73 RON/kg · 1 magazin

Sanabelle
Sanabelle Meat Bites și Mini Meat Sticks, recompense din carne
Recompense3 varianteRecompense moi cu foarte multă carne: Meat Bites cu pui sau vită, Mini Meat Sticks cu păstrăv, 55 g.
Vezi ofertade la
6,68 RON121,45 RON/kg · 1 magazin

Sanabelle
Sanabelle Dental Snack, 12 × 20 g
RecompenseRecompense crocante pentru igiena dentară a pisicilor, cutie cu 12 plicuri de 20 g.
Vezi ofertade la
35,16 RON146,50 RON/kg · 1 magazin
