Brand
Royal Canin
Royal Canin e o marcă franceză cunoscută pentru formulele pe rase, vârste și nevoi: pisoi, pisici sterilizate, British Shorthair. Are și o gamă largă de diete veterinare.
9 produse
Royal Canin
Royal Canin British Shorthair Adult, 2 kg
Hrană uscatăHrană uscată pentru pisici British Shorthair adulte, formulă dedicată rasei.
Vezi ofertade la
112,00 RON-19%139,00 RON
56,00 RON/kg · 6 magazine

Royal Canin
Royal Canin British Shorthair Kitten, 2 kg
Hrană uscatăHrană uscată pentru pisoi British Shorthair, formulă dedicată rasei.
Vezi ofertade la
129,00 RON-19%159,00 RON
64,50 RON/kg · 4 magazine
Royal Canin
Royal Canin Digestive Care Adult, 400 g
Hrană uscatăHrană uscată pentru confort digestiv, la pisici adulte.
Vezi ofertade la
23,24 RON-25%30,99 RON
58,10 RON/kg · 5 magazine

Royal Canin
Royal Canin Kitten
Hrană uscată4 varianteHrană uscată pentru pisoi, formulă generală de junior, în patru gramaje.
Vezi ofertade la
29,45 RON-30%42,07 RON
73,63 RON/kg · 7 magazine

Royal Canin
Royal Canin Kitten Sterilised, 2 kg
Hrană uscatăHrană uscată pentru pisoi sterilizați, până la 12 luni.
Vezi ofertade la
124,01 RON62,01 RON/kg · 4 magazine

Royal Canin
Royal Canin Mother & Babycat
Hrană uscată3 varianteHrană uscată pentru pisici gestante, care alăptează, și pentru pui înțărcați. Trei gramaje.
Vezi ofertade la
20,29 RON-30%28,99 RON
50,72 RON/kg · 6 magazine

Royal Canin
Royal Canin Sterilised
Hrană uscată2 varianteHrană uscată pentru pisici sterilizate adulte, în două gramaje.
Vezi ofertade la
99,00 RON-7%107,00 RON
49,50 RON/kg · 7 magazine

Royal Canin
Royal Canin Sterilised 7+
Hrană uscată2 varianteHrană uscată pentru pisici sterilizate de peste 7 ani, în două gramaje.
Vezi ofertade la
88,07 RON-20%110,09 RON
58,71 RON/kg · 3 magazine

Royal Canin
Royal Canin Urinary S/O in gravy, plic 85 g
Diete veterinareDietă veterinară pentru susținerea tractului urinar, plic cu sos, 85 g.
Vezi ofertade la
7,00 RON82,35 RON/kg · 1 magazin
