Brand
Raw Paleo
Raw Paleo e gama fără cereale a producătorului polonez VetExpert, cu hrană uscată și plicuri monoproteice cu mult conținut de carne.
5 produse

Raw Paleo
Raw Paleo Cat Adult, 100 g
Hrană umedă3 varianteHrană umedă crudă pentru pisici adulte, în trei arome de carne. Porție de 100 g.
Vezi ofertade la
9,00 RON90,00 RON/kg · 5 magazine

Raw Paleo
Raw Paleo Adult, Curcan și Pui, hrană uscată, 6 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale pentru pisici adulte, cu curcan și pui, 6 kg.
Vezi ofertade la
276,89 RON46,15 RON/kg · 3 magazine

Raw Paleo
Raw Paleo Kitten, 100 g
Hrană umedă3 varianteHrană umedă monoproteică fără cereale pentru pisoi, plic de 100 g, în trei arome.
Vezi ofertade la
8,00 RON80,00 RON/kg · 5 magazine

Raw Paleo
Raw Paleo Cat Sterilised, 100 g
Hrană umedă3 varianteHrană umedă crudă pentru pisici sterilizate, în trei arome de carne. Porție de 100 g.
Vezi ofertade la
8,00 RON80,00 RON/kg · 5 magazine

Raw Paleo
Raw Paleo Sterilised, Pui, Ton și Somon, hrană uscată, 6 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale pentru pisici sterilizate, cu pui, ton și somon, 6 kg.
Vezi ofertade la
294,10 RON-15%346,00 RON
49,02 RON/kg · 3 magazine
