Brand
Pro Plan Veterinary Diets
Pro Plan Veterinary Diets e gama de diete veterinare a Purina, pentru afecțiuni urinare, digestive, renale sau pentru convalescență. Se dau la recomandarea medicului veterinar.
5 produse
Pro Plan Veterinary Diets
Purina Pro Plan FortiFlora Feline, probiotic pentru pisici, 30 × 1 g
Diete veterinareSupliment probiotic pentru sănătatea intestinală a pisicilor, 30 de plicuri a câte 1 g.
Vezi ofertade la
107,00 RON-19%132,38 RON
4 magazine

Pro Plan Veterinary Diets
Pro Plan Veterinary Diets CN Convalescence, conservă 195 g
Diete veterinareDietă veterinară de recuperare, pentru pisici aflate în convalescență, conservă 195 g.
Vezi ofertade la
9,39 RON-30%13,42 RON
48,15 RON/kg · 2 magazine

Pro Plan Veterinary Diets
Pro Plan Veterinary Diets EN ST/OX Gastrointestinal, conservă 195 g
Diete veterinareDietă veterinară pentru pisici cu afecțiuni intestinale acute, conservă 195 g.
Vezi ofertade la
9,55 RON-20%12,00 RON
48,97 RON/kg · 1 magazin

Pro Plan Veterinary Diets
Purina Renal Function Early Care, hrană uscată dietetică, 1,5 kg
Diete veterinareDietă veterinară pentru stadiile incipiente ale insuficienței renale cronice, 1,5 kg.
Vezi ofertade la
70,70 RON-26%95,00 RON
47,13 RON/kg · 3 magazine

Pro Plan Veterinary Diets
Pro Plan Veterinary Diets UR ST/OX Urinary Mousse, conservă 195 g
Diete veterinareDietă veterinară pentru dizolvarea calculilor urinari de struvit, conservă 195 g.
Vezi ofertade la
9,59 RON-20%12,00 RON
49,18 RON/kg · 2 magazine
