Brand
Orijen
Orijen e marca de vârf a Champion Petfoods, producătorul canadian al Acana. Rețetele au unul dintre cele mai mari procente de carne și pește din hrana uscată, fără cereale.
5 produse
Orijen
Orijen Fit & Trim, Pasăre și Pește, 5,4 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale, cu conținut redus de grăsime, pentru pisici supraponderale.
Vezi ofertade la
274,94 RON50,91 RON/kg · 4 magazine
Orijen
Orijen Kitten, 1,8 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale, cu carne proaspătă, pentru pisoi.
Vezi ofertade la
134,36 RON74,64 RON/kg · 4 magazine
Orijen
Orijen Original Adult Cat
Hrană uscată2 varianteHrană uscată fără cereale, cu carne proaspătă și crudă, sac de 1,8 kg sau 5,4 kg.
Vezi ofertade la
141,61 RON78,67 RON/kg · 4 magazine
Orijen
Orijen Six Fish, 5,4 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale, cu șase specii de pește proaspăt.
Vezi ofertade la
282,07 RON52,24 RON/kg · 2 magazine
Orijen
Orijen Tundra, Rață și Pește, 5,4 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale, cu rață și pește, surse de proteină mai rar întâlnite.
Vezi ofertade la
352,34 RON65,25 RON/kg · 3 magazine
