Brand
Nuevo
Produsele Nuevo pentru pisici din catalogul nostru: hrană umedă. Comparăm prețurile din magazinele online din România.
7 produse

Nuevo
Nuevo, conservă pate, 200 g
Hrană umedă2 varianteHrană umedă fără cereale, pate, conservă de 200 g, în mai multe arome.
Vezi ofertade la
6,62 RON33,10 RON/kg · 2 magazine

Nuevo
Nuevo Junior, Pui și Orez, conservă
Hrană umedă2 varianteHrană umedă pentru pisoi, cu pui și orez, conservă de 200 g sau 400 g.
Vezi ofertade la
6,62 RON33,10 RON/kg · 3 magazine

Nuevo
Nuevo Light, Pui și Orez, plic 85 g
Hrană umedăHrană umedă light pentru pisici adulte, cu pui și orez, plic de 85 g.
Vezi ofertade la
5,99 RON70,47 RON/kg · 3 magazine
Nuevo
Nuevo Adult, pate, plic 85 g
Hrană umedă3 varianteHrană umedă fără cereale, pate în plic de 85 g, în mai multe arome.
Vezi ofertade la
5,99 RON70,47 RON/kg · 3 magazine

Nuevo
Nuevo Pui și Creveți, conservă, 400 g
Hrană umedăHrană umedă superpremium cu pui și creveți, conservă mare de 400 g.
Vezi ofertade la
8,99 RON22,48 RON/kg · 4 magazine

Nuevo
Nuevo Senior, Miel, conservă 400 g
Hrană umedăHrană umedă pentru pisici senior, cu miel și merișoare, conservă de 400 g.
Vezi ofertade la
8,90 RON-7%9,54 RON
22,25 RON/kg · 2 magazine
Nuevo
Nuevo, conservă pate, 400 g
Hrană umedă3 varianteHrană umedă fără cereale, pate, conservă mare de 400 g, în mai multe arome.
Vezi ofertade la
8,39 RON20,98 RON/kg · 5 magazine
