Brand
N&D
N&D (Natural & Delicious) e gama premium a producătorului italian Farmina. Liniile Prime, Ocean, Pumpkin și Quinoa au mult conținut de carne sau pește și puține sau deloc cereale.
9 produse

N&D
N&D Ancestral Grain Adult, Miel și Afine, 1,5 kg
Hrană uscatăHrană uscată cu cereale ancestrale (ovăz, speltă), cu miel și afine, 1,5 kg.
Vezi ofertade la
94,00 RON62,67 RON/kg · 2 magazine

N&D
N&D Ocean Kitten, Cod, Creveți și Dovleac, 1,5 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale pentru pisoi, cu cod, creveți și dovleac, 1,5 kg.
Vezi ofertade la
115,00 RON76,67 RON/kg · 2 magazine

N&D
N&D Ocean Neutered, Hering și Portocală, 1,5 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale pentru pisici sterilizate, cu hering și portocală, 1,5 kg.
Vezi ofertade la
99,00 RON66,00 RON/kg · 2 magazine
N&D
N&D Prime Kitten, Pui și Rodie, 1,5 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale, pentru pisoi, cu pui și rodie, 1,5 kg.
Vezi ofertade la
109,99 RON73,33 RON/kg · 3 magazine
N&D
N&D Prime, Pui și Rodie, 10 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale, cu pui și rodie, sac mare de 10 kg.
Vezi ofertade la
444,74 RON44,47 RON/kg · 2 magazine

N&D
N&D Pumpkin Neutered, Miel și Afine, 1,5 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale pentru pisici sterilizate, cu dovleac, miel și afine, 1,5 kg.
Vezi ofertade la
110,00 RON73,33 RON/kg · 1 magazin

N&D
N&D Quinoa Digestion, Miel și Fenicul, 1,5 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale, pentru digestie sensibilă, cu miel și fenicul, 1,5 kg.
Vezi ofertade la
133,51 RON89,01 RON/kg · 1 magazin
N&D
N&D Quinoa Skin & Coat, Prepeliță, 1,5 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale, pentru sănătatea pielii și a blănii, cu prepeliță, 1,5 kg.
Vezi ofertade la
98,99 RON65,99 RON/kg · 2 magazine

N&D
N&D Quinoa Weight Management, Miel, 1,5 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale, pentru controlul greutății, cu miel, 1,5 kg.
Vezi ofertade la
92,99 RON-4%96,90 RON
61,99 RON/kg · 2 magazine
