Brand
Lily's Kitchen
Lily's Kitchen e o marcă britanică de hrană cu ingrediente naturale, fără cereale și fără zahăr adăugat. Unele rețete sunt certificate ecologic.
3 produse

Lily's Kitchen
Lily's Kitchen Organic Beef Pâté, 85 g
Hrană umedăHrană umedă ecologică fără cereale, pate cu vită, tăviță de 85 g.
Vezi ofertade la
8,86 RON104,24 RON/kg · 1 magazin

Lily's Kitchen
Lily's Kitchen Shredded Fillets, multipack 8×70 g
Hrană umedăHrană umedă fără cereale, fâșii în supă, multipack cu 4 rețete, 8×70 g.
Vezi ofertade la
67,15 RON119,91 RON/kg · 1 magazin

Lily's Kitchen
Lily's Kitchen Tasty Cuts Everyday Favourites, multipack 8×85 g
Hrană umedăHrană umedă fără cereale, bucăți în sos, multipack cu mai multe rețete, 8×85 g.
Vezi ofertade la
57,00 RON83,82 RON/kg · 1 magazin
