Branduri
Kattovit
Produsele Kattovit pentru pisici din catalogul nostru: diete veterinare. Comparăm prețurile din magazinele online din România.
12 produse

Kattovit
Kattovit Feline Diet Diabetes, hrană umedă dietetică
Diete veterinare4 varianteHrană umedă dietetică pentru diabet, cu pui. Ambalaje: 85 g, 185 g, 12 × 185 g și 24 × 85 g.
Vezi ofertade la
7,13 RON38,54 RON/kg · 2 magazine

Kattovit
Kattovit Feline Diet Diabetes, hrană uscată dietetică
Diete veterinareHrană uscată dietetică pentru diabet. Ambalaj de 1,25 kg.
Vezi ofertade la
64,38 RON51,50 RON/kg · 1 magazin

Kattovit
Kattovit Feline Diet Gastro, hrană umedă dietetică
Diete veterinare10 varianteHrană umedă dietetică pentru digestie, patru arome: rață, curcan, curcan cu orez și somon cu orez.
Vezi ofertade la
4,59 RON-10%5,10 RON
54,00 RON/kg · 3 magazine

Kattovit
Kattovit Feline Diet Gastro, hrană uscată dietetică
Diete veterinare2 varianteHrană uscată dietetică pentru digestie. Ambalaje: 1,25 kg și 4 kg.
Vezi ofertade la
42,92 RON34,34 RON/kg · 1 magazin

Kattovit
Kattovit Feline Diet Niere/Renal, hrană umedă dietetică
Diete veterinare11 varianteHrană umedă dietetică pentru rinichi, patru arome: pui, curcan, rață și vită.
Vezi ofertade la
4,59 RON-10%5,10 RON
54,00 RON/kg · 3 magazine

Kattovit
Kattovit Feline Diet Niere/Renal, hrană uscată dietetică
Diete veterinare2 varianteHrană uscată dietetică pentru rinichi. Ambalaje: 400 g și 1,25 kg.
Vezi ofertade la
23,47 RON58,68 RON/kg · 1 magazin

Kattovit
Kattovit Feline Diet Recovery, hrană umedă pentru convalescență
Diete veterinare4 varianteHrană umedă dietetică pentru convalescență, cu pui. Ambalaje: 85 g, 185 g, 12 × 185 g și 24 × 85 g.
Vezi ofertade la
5,99 RON70,47 RON/kg · 1 magazin

Kattovit
Kattovit Feline Diet Sensitive, hrană umedă dietetică
Diete veterinare9 varianteHrană umedă dietetică pentru alergii alimentare, patru arome: pui, curcan, pui cu rață și pui cu curcan.
Vezi ofertade la
5,00 RON58,82 RON/kg · 2 magazine

Kattovit
Kattovit Feline Diet Sensitive, hrană uscată dietetică
Diete veterinare2 varianteHrană uscată dietetică pentru alergii alimentare. Ambalaje: 1,25 kg și 4 kg.
Vezi ofertade la
63,23 RON50,58 RON/kg · 1 magazin

Kattovit
Kattovit Feline Diet Urinary, hrană uscată dietetică
Diete veterinare6 varianteHrană uscată dietetică pentru tractul urinar, cu pui sau cu ton.
Vezi ofertade la
25,28 RON63,20 RON/kg · 1 magazin

Kattovit
Kattovit Feline Diet Urinary, hrană umedă dietetică
Diete veterinare12 varianteHrană umedă dietetică pentru tractul urinar, patru arome: pui, vițel, somon și ton.
Vezi ofertade la
4,59 RON-10%5,10 RON
54,00 RON/kg · 4 magazine

Kattovit
Kattovit Cat Diet Drinks, hrană lichidă 135 ml
Diete veterinare4 varianteGamă de hrană lichidă, cu câte o rețetă pentru: digestie, rinichi, convalescență și tractul urinar. Patru variante: Gastro, Niere/Renal, Recovery și Urinary.
Vezi ofertade la
7,98 RON1 magazin
