Branduri
Josera
Produsele Josera pentru pisici din catalogul nostru: hrană uscată, hrană umedă. Comparăm prețurile din magazinele online din România.
3 produse

Josera
Josera Senior, hrană uscată
Hrană uscată2 varianteHrană uscată completă pentru pisici în vârstă, cu fosfor redus și antioxidanți, 400 g sau 2 kg.
Vezi ofertade la
22,98 RON57,45 RON/kg · 2 magazine

Josera
Josera Senior, hrană umedă
Hrană umedă4 varianteHrană umedă completă fără cereale pentru pisici senior, cu pui și curcan, fosfor redus, plic 85 g sau conserve.
Vezi ofertade la
7,23 RON85,06 RON/kg · 2 magazine

Josera
Josera Marinesse, hrană uscată hipoalergenică cu somon
Hrană uscată4 varianteHrană uscată hipoalergenică pentru pisici sensibile, cu somon ca singură proteină, orez și cartofi, de la 400 g la 2 × 10 kg.
Vezi ofertade la
23,99 RON59,97 RON/kg · 1 magazin
