Brand
Husse
Produsele Husse pentru pisici din catalogul nostru: hrană umedă, accesorii, hrană uscată. Comparăm prețurile din magazinele online din România.
68 produse

Husse
Husse Essential Complete, hrană uscată pentru pisici adulte
Hrană uscatăHrană uscată completă pentru pisici adulte, cu pui deshidratat, semințe de in și somon, sac de 3 kg.
Vezi ofertade la
115,00 RON38,33 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Essential Sterilised, hrană uscată pentru pisici sterilizate
Hrană uscatăHrană uscată completă pentru pisici sterilizate, cu 10% grăsimi și 36% proteină, sac de 3 kg.
Vezi ofertade la
114,00 RON38,00 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Essential Maritime, hrană uscată cu pește alb
Hrană uscatăHrană uscată completă pentru pisici adulte, cu pește alb (14%) pentru omega-3 și omega-6, sac de 3 kg.
Vezi ofertade la
83,65 RON27,88 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Essential Kitten, hrană uscată pentru pisoi
Hrană uscatăHrană uscată completă pentru pisoi de până la un an, cu 34% proteină și 21% grăsimi, sac de 3 kg.
Vezi ofertade la
117,50 RON39,17 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Original Adult Sterilised, hrană uscată pentru pisici sterilizate
Hrană uscată2 varianteHrană uscată Super Premium pentru pisici sterilizate, cu grăsimi reduse (9,5%) și L-carnitină, 2 kg sau 7 kg.
Vezi ofertade la
86,90 RON43,45 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Original Adult Skin & Coat, hrană uscată pentru piele și blană
Hrană uscată2 varianteHrană uscată Super Premium pentru pisici cu piele sensibilă sau blană ternă, cu somon și ulei de somon, 2 kg sau 7 kg.
Vezi ofertade la
92,90 RON46,45 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Original Adult Weight Management, hrană uscată pentru controlul greutății
Hrană uscată2 varianteHrană uscată Super Premium pentru pisici supraponderale, cu L-carnitină și grăsimi reduse, 2 kg sau 7 kg.
Vezi ofertade la
82,90 RON41,45 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Sensitive Urinary Care Adult, hrană uscată pentru sistemul urinar
Hrană uscată2 varianteHrană uscată Super Premium pentru sănătatea tractului urinar, cu fosfor redus (0,55%) și merișoare, 2 kg sau 7 kg.
Vezi ofertade la
97,50 RON48,75 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Selected Grain Free High Protein & Low Carb, hrană uscată fără cereale
Hrană uscată2 varianteHrană uscată Super Premium fără cereale, cu 40% proteină, 90% din ea animală, pentru pisici adulte, 2 kg sau 7 kg.
Vezi ofertade la
108,50 RON54,25 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Selected Grain Free Ageing Support Senior, hrană uscată pentru pisici în vârstă
Hrană uscatăHrană uscată Super Premium fără cereale pentru pisici seniori, cu glucozamină pentru articulații, sac de 7 kg.
Vezi ofertade la
294,50 RON42,07 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Fresh Sterilised, hrană uscată cu carne proaspătă pentru pisici sterilizate
Hrană uscată2 varianteHrană uscată fără cereale cu 52% pui, din care jumătate proaspăt, pentru pisici sterilizate, 2 kg sau 7 kg.
Vezi ofertade la
114,90 RON57,45 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Fresh Balanced Growth Kitten, hrană uscată cu carne proaspătă pentru pisoi
Hrană uscată2 varianteHrană uscată fără cereale cu 50% pui, pentru pisoi și pisici care alăptează, 2 kg sau 7 kg.
Vezi ofertade la
109,50 RON54,75 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Adult Pâté cu vită, conservă 400 g
Hrană umedă2 variantePate complet pentru pisici adulte, cu vită, fără cereale, conservă de 400 g sau bax de 12.
Vezi ofertade la
12,30 RON30,75 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Sterilised Pâté cu curcan, conservă 400 g
Hrană umedă2 variantePate complet pentru pisici sterilizate, cu curcan și grăsimi reduse (3,9%), conservă de 400 g sau bax de 12.
Vezi ofertade la
12,30 RON30,75 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Adult, bucăți cu vită în sos, conservă 415 g
Hrană umedă2 varianteHrană umedă completă cu bucăți de vită în sos, pentru pisici adulte, conservă de 415 g sau bax de 12.
Vezi ofertade la
10,00 RON24,10 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Sterilised, bucăți cu iepure în sos, conservă 415 g
Hrană umedă2 varianteHrană umedă completă cu bucăți de iepure în sos, pentru pisici sterilizate, conservă de 415 g sau bax de 12.
Vezi ofertade la
10,00 RON24,10 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Senior, bucăți cu pui și curcan în sos, conservă 415 g
Hrană umedă2 varianteHrană umedă completă cu bucăți de pui și curcan în sos, pentru pisici în vârstă, conservă de 415 g sau bax de 12.
Vezi ofertade la
10,00 RON24,10 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Hairball Control cu pui, conservă 400 g
Hrană umedă2 varianteHrană umedă completă cu 50% pui și celuloză, pentru pisicile predispuse la ghemotoace de păr, conservă de 400 g sau bax de 12.
Vezi ofertade la
15,80 RON39,50 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Selected Adult, mousse cu pui fără cereale, conservă 195 g
Hrană umedă2 varianteMousse complet fără cereale, cu 43% pui, pentru pisici cu digestie sensibilă, conservă de 195 g sau bax de 12.
Vezi ofertade la
15,20 RON77,95 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Selected Sterilised, mousse cu somon fără cereale, conservă 195 g
Hrană umedă2 varianteMousse complet fără cereale, cu 52% somon și 16% pește alb, pentru pisici sterilizate, conservă de 195 g sau bax de 12.
Vezi ofertade la
17,30 RON88,72 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Selected Hypoallergenic, mousse cu somon fără cereale, conservă 395 g
Hrană umedă2 varianteMousse complet hipoalergenic, fără cereale, cu 52% somon și 16% pește alb, conservă de 395 g sau bax de 12.
Vezi ofertade la
20,40 RON51,65 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Gourmet Pâté, caserolă 100 g
Hrană umedă4 variantePate complet pentru pisici, cu pește sau cu vânat, caserolă de 100 g sau bax de 32.
Vezi ofertade la
6,50 RON65,00 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse în aspic, conservă 80 g, hrană complementară
Hrană umedă4 varianteHrană complementară cu ton, pui sau macrou în aspic, fără gluten, conservă de 80 g.
Vezi ofertade la
7,20 RON90,00 RON/kg · 1 magazin

Husse
Husse Aptit, plicuri 12 × 70 g, hrană complementară
Hrană umedă2 varianteAperitiv complementar la plic, cu 50% piept de pui sau 50% ton, cutie de 12 plicuri de 70 g.
Vezi ofertade la
124,30 RON147,98 RON/kg · 1 magazin
