Branduri
Hill's
Produsele Hill's pentru pisici din catalogul nostru: diete veterinare, hrană umedă, hrană uscată. Comparăm prețurile din magazinele online din România.
25 produse

Hill's
Hill's Prescription Diet c/d Multicare, hrană uscată dietetică
Diete veterinare7 varianteHrană uscată dietetică pentru tractul urinar, cu pui.
Vezi ofertade la
34,49 RON86,23 RON/kg · 4 magazine

Hill's
Hill's Prescription Diet c/d Multicare Stress, hrană uscată dietetică
Diete veterinare9 varianteHrană uscată dietetică pentru tractul urinar și stres.
Vezi ofertade la
35,00 RON87,50 RON/kg · 3 magazine

Hill's
Hill's Prescription Diet c/d Urinary Stress + Metabolic, hrană uscată dietetică
Diete veterinare5 varianteHrană uscată dietetică pentru tractul urinar, stres și slăbire. Ambalaje: 3 kg, 2 × 3 kg, 8 kg, 8 kg + nisip 6 kg cadou și 1,5 kg.
Vezi ofertade la
127,47 RON-14%149,00 RON
84,98 RON/kg · 5 magazine

Hill's
Hill's Prescription Diet c/d, hrană umedă dietetică
Diete veterinare10 varianteHrană umedă dietetică pentru tractul urinar și stres, conservă c/d de 156 g sau plicuri c/d Multicare și c/d Urinary Stress.
Vezi ofertade la
9,59 RON-12%10,90 RON
112,82 RON/kg · 5 magazine

Hill's
Hill's Prescription Diet Metabolic, hrană uscată dietetică
Diete veterinare6 varianteHrană uscată dietetică pentru slăbire, cu pui.
Vezi ofertade la
125,00 RON83,33 RON/kg · 4 magazine

Hill's
Hill's Prescription Diet Metabolic, hrană umedă dietetică
Diete veterinare2 varianteHrană umedă dietetică pentru slăbire.
Vezi ofertade la
10,00 RON121,95 RON/kg · 5 magazine

Hill's
Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care, hrană uscată dietetică
Diete veterinare5 varianteHrană uscată dietetică pentru digestie. Ambalaje: 8 kg, 8 kg + nisip 6 kg cadou, 400 g, 1,5 kg și 3 kg.
Vezi ofertade la
36,00 RON90,00 RON/kg · 3 magazine

Hill's
Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome, hrană umedă dietetică
Diete veterinare3 varianteHrană umedă dietetică pentru digestie, cu pui.
Vezi ofertade la
10,00 RON117,65 RON/kg · 3 magazine

Hill's
Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care, hrană uscată dietetică
Diete veterinare6 varianteHrană uscată dietetică pentru rinichi.
Vezi ofertade la
28,00 RON93,33 RON/kg · 5 magazine

Hill's
Hill's Prescription Diet k/d, hrană umedă dietetică
Diete veterinare11 varianteHrană umedă dietetică pentru rinichi, patru variante: Early Stage cu pui, cu somon, cu vită și k/d + Mobility cu pui.
Vezi ofertade la
7,99 RON-43%14,00 RON
51,22 RON/kg · 6 magazine

Hill's
Hill's Prescription Diet m/d, hrană uscată dietetică
Diete veterinare2 varianteHrană uscată dietetică pentru diabet și slăbire, cu pui. Ambalaje: 3 kg și 1,5 kg.
Vezi ofertade la
110,00 RON73,33 RON/kg · 3 magazine

Hill's
Hill's Prescription Diet m/d, plicuri 12 × 85 g
Diete veterinareHrană umedă dietetică pentru diabet și slăbire, cu pui. Ambalaj de 12 × 85 g.
Vezi ofertade la
102,98 RON100,96 RON/kg · 3 magazine

Hill's
Hill's Prescription Diet r/d Weight Reduction, hrană uscată dietetică
Diete veterinare2 varianteHrană uscată dietetică pentru slăbire. Ambalaje: 3 kg și 1,5 kg.
Vezi ofertade la
111,00 RON74,00 RON/kg · 5 magazine

Hill's
Hill's Prescription Diet w/d Multi-Benefit, plicuri 12 × 85 g
Diete veterinareHrană umedă dietetică pentru diabet, slăbire și digestie, cu pui. Ambalaj de 12 × 85 g.
Vezi ofertade la
92,68 RON90,86 RON/kg · 3 magazine

Hill's
Hill's Prescription Diet j/d Joint Care, hrană uscată dietetică
Diete veterinareHrană uscată dietetică pentru articulații. Ambalaj de 1,5 kg.
Vezi ofertade la
103,79 RON69,19 RON/kg · 3 magazine

Hill's
Hill's Prescription Diet s/d Urinary Care, hrană uscată dietetică
Diete veterinare2 varianteHrană uscată dietetică pentru tractul urinar, pentru dizolvarea calculilor de struvit. Ambalaje: 3 kg și 1,5 kg.
Vezi ofertade la
115,00 RON76,67 RON/kg · 3 magazine

Hill's
Hill's Prescription Diet z/d Food Sensitivities, hrană uscată dietetică
Diete veterinare3 varianteHrană uscată dietetică pentru alergii alimentare, cu proteine hidrolizate. Ambalaje: 3 kg, 6 kg și 1,5 kg.
Vezi ofertade la
119,99 RON-14%140,00 RON
79,99 RON/kg · 4 magazine

Hill's
Hill's Science Plan Young Adult Sterilised, plicuri 12 × 85 g
Hrană umedăHrană umedă pentru pisicile sterilizate, pachet cu pui, păstrăv, ton și somon. Ambalaj de 12 × 85 g.
Vezi ofertade la
77,98 RON76,45 RON/kg · 1 magazin

Hill's
Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Sterilised, cu pui, hrană uscată
Hrană uscată2 varianteHrană uscată pentru pisici sterilizate de peste 7 ani, cu pui și L-carnitină pentru controlul greutății, 1,5 kg sau 3 kg.
Vezi ofertade la
106,00 RON70,67 RON/kg · 4 magazine

Hill's
Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Sterilised, cu pui, plicuri 12 × 85 g
Hrană umedăHrană umedă pentru pisici sterilizate de peste 7 ani, cu pui, L-carnitină și puține grăsimi, 12 plicuri de 85 g.
Vezi ofertade la
83,00 RON81,37 RON/kg · 1 magazin

Hill's
Hill's Science Plan Mature Adult 7+, hrană uscată
Hrană uscată5 varianteHrană uscată completă pentru pisici de peste 7 ani, cu pui sau ton, de la 300 g la 10 kg.
Vezi ofertade la
21,49 RON71,63 RON/kg · 3 magazine

Hill's
Hill's Science Plan Kitten Sterilised, cu pui, hrană uscată
Hrană uscată5 varianteHrană uscată completă pentru pisoi sterilizați sub un an, cu pui, de la 300 g la 10 kg.
Vezi ofertade la
23,00 RON76,67 RON/kg · 4 magazine

Hill's
Hill's Science Plan Kitten Sterilised, cu pui, plicuri 12 × 85 g
Hrană umedăHrană umedă completă pentru pisoi sterilizați sub un an, cu pui, cutie cu 12 plicuri de 85 g.
Vezi ofertade la
83,00 RON81,37 RON/kg · 1 magazin

Hill's
Hill's Science Plan Adult Hypoallergenic No Grain, hrană uscată
Hrană uscată2 varianteHrană uscată hipoalergenică fără cereale pentru pisici adulte cu sensibilitate alimentară, 1,5 kg sau 7 kg.
Vezi ofertade la
84,99 RON-17%102,99 RON
56,66 RON/kg · 3 magazine
