Brand
GimCat
GimCat e o marcă germană de recompense și suplimente pentru pisici, cum sunt pernuțele Nutri Pockets și laptele pentru pisici.
3 produse
GimCat
GimCat Nutri Pockets cu somon, 60 g
RecompensePerniță crocantă cu umplutură moale de somon, punguță de 60 g.
Vezi ofertade la
8,36 RON-7%8,99 RON
139,33 RON/kg · 2 magazine
GimCat
GimCat Nutri Pockets cu brânză și taurină, 60 g
RecompensePernițe crocante cu brânză, cu taurină adăugată, punguță de 60 g.
Vezi ofertade la
8,36 RON-7%8,99 RON
139,33 RON/kg · 2 magazine
GimCat
GimCat Latte, lapte pentru pisici, 200 g
RecompenseLapte cu lactoză redusă pentru pisici adulte, recompensă sau topping, 200 g.
Vezi ofertade la
10,22 RON-7%10,99 RON
51,10 RON/kg · 1 magazin
