Branduri
Farmina
Produsele Farmina pentru pisici din catalogul nostru: diete veterinare. Comparăm prețurile din magazinele online din România.
11 produse

Farmina
Farmina Vet Life Cat Struvite, hrană uscată dietetică
Diete veterinare4 varianteHrană uscată dietetică pentru tractul urinar, pentru dizolvarea calculilor de struvit. Ambalaje: 400 g, 2 kg, 10 kg și 2 × 10 kg.
Vezi ofertade la
49,46 RON123,65 RON/kg · 1 magazin

Farmina
Farmina Vet Life Cat Struvite Management, hrană uscată dietetică
Diete veterinare4 varianteHrană uscată dietetică pentru tractul urinar, pentru prevenirea recidivei calculilor de struvit. Ambalaje: 400 g, 2 kg, 5 kg și 10 kg.
Vezi ofertade la
49,46 RON123,65 RON/kg · 1 magazin

Farmina
Farmina Vet Life Cat Cardiac, hrană uscată dietetică
Diete veterinareHrană uscată dietetică pentru inimă. Ambalaj de 10 kg.
Vezi ofertade la
469,83 RON46,98 RON/kg · 1 magazin

Farmina
Farmina Vet Life Cat Diabetic, hrană uscată dietetică
Diete veterinare4 varianteHrană uscată dietetică pentru diabet. Ambalaje: 400 g, 2 kg, 2 × 2 kg și 10 kg.
Vezi ofertade la
38,08 RON95,20 RON/kg · 1 magazin

Farmina
Farmina Vet Life Cat Gastro-Intestinal, hrană uscată dietetică
Diete veterinare6 varianteHrană uscată dietetică pentru digestie. Ambalaje: 400 g, 2 kg, 2 × 2 kg, 5 kg, 10 kg și 2 × 5 kg.
Vezi ofertade la
40,01 RON100,03 RON/kg · 1 magazin

Farmina
Farmina Vet Life Cat Hepatic, hrană uscată dietetică
Diete veterinare4 varianteHrană uscată dietetică pentru ficat. Ambalaje: 400 g, 2 kg, 10 kg și 2 × 10 kg.
Vezi ofertade la
33,26 RON83,15 RON/kg · 1 magazin

Farmina
Farmina Vet Life Cat Obesity, hrană uscată dietetică
Diete veterinare4 varianteHrană uscată dietetică pentru slăbire. Ambalaje: 400 g, 2 kg, 5 kg și 10 kg.
Vezi ofertade la
35,12 RON87,80 RON/kg · 1 magazin

Farmina
Farmina Vet Life Cat Renal, hrană uscată dietetică
Diete veterinare3 varianteHrană uscată dietetică pentru rinichi. Ambalaje: 400 g, 2 kg și 5 kg.
Vezi ofertade la
40,01 RON100,03 RON/kg · 1 magazin

Farmina
Farmina Vet Life Cat UltraHypo, hrană uscată dietetică
Diete veterinare6 varianteHrană uscată dietetică pentru alergii alimentare, cu proteine de pește hidrolizate. Ambalaje: 400 g, 2 kg, 5 kg, 2 × 5 kg, 10 kg și 2 × 10 kg.
Vezi ofertade la
40,01 RON100,03 RON/kg · 1 magazin

Farmina
Farmina Vet Life Cat Hypoallergenic cu porc și cartofi, hrană uscată dietetică
Diete veterinare2 varianteHrană uscată dietetică pentru alergii alimentare, cu porc, o proteină rar folosită la pisici. Ambalaje: 400 g și 1,5 kg.
Vezi ofertade la
49,46 RON123,65 RON/kg · 1 magazin

Farmina
Farmina Vet Life Natural Diet, hrană umedă dietetică
Diete veterinare7 varianteGamă de hrană umedă dietetică, cu câte o rețetă pentru: convalescență, diabet, digestie, ficat, rinichi și tractul urinar. Șapte rețete: Convalescence, Diabetic, Gastrointestinal, Hepatic, Renal, Struvite și Struvite Management.
Vezi ofertade la
10,00 RON117,65 RON/kg · 1 magazin
