Brand
Essential Foods
Essential Foods e o marcă britanică de hrană uscată fără cereale, cu procent mare de carne și pește. Rețetele au nume de feline: Jaguar, Panther, Little Lion.
3 produse
Essential Foods
Essential Jaguar, Rață și Pui, 3 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale, cu rață și pui, 3 kg.
Vezi ofertade la
149,99 RON50,00 RON/kg · 1 magazin
Essential Foods
Essential Little Lion, Pui și Rață, 3 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale, pentru pisoi, cu pui și rață, 3 kg.
Vezi ofertade la
169,99 RON56,66 RON/kg · 1 magazin
Essential Foods
Essential Panther, Somon și Pește alb, 3 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale, pentru pisici sterilizate sau senior, cu somon și pește alb, 3 kg.
Vezi ofertade la
189,99 RON63,33 RON/kg · 1 magazin
