Brand
Canagan
Canagan e o marcă britanică de hrană fără cereale. Hrana uscată are carne proaspătă pe primul loc, iar plicurile și conservele au până la 80% pui.
7 produse
Canagan
Canagan, conservă în suc propriu, 75 g
Hrană umedă16 varianteHrană umedă fără cereale, conservă în suc propriu, în 16 arome, 75 g.
Vezi ofertade la
9,36 RON124,80 RON/kg · 3 magazine
Canagan
Canagan Dental, Curcan
Hrană uscată2 varianteHrană uscată fără cereale, pentru susținerea sănătății dentare, cu curcan, sac de 375 g sau 4 kg.
Vezi ofertade la
33,00 RON88,00 RON/kg · 2 magazine
Canagan
Canagan, hrană uscată fără cereale, junior & adult
Hrană uscată5 varianteHrană uscată fără cereale, pentru pisoi și pisici adulte, în mai multe arome.
Vezi ofertade la
103,00 RON68,67 RON/kg · 1 magazin
Canagan
Canagan Kitten, Pui, plic în supă, 85 g
Hrană umedăHrană umedă fără cereale pentru pisoi, plic în supă, cu pui, 85 g.
Vezi ofertade la
9,49 RON111,65 RON/kg · 1 magazin
Canagan
Canagan Light Senior & Sterilised, Pui, 4 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale, cu aport caloric controlat, pentru pisici sterilizate sau senior, 4 kg.
Vezi ofertade la
269,99 RON67,50 RON/kg · 1 magazin
Canagan
Canagan, plic în supă, 85 g
Hrană umedă5 varianteHrană umedă fără cereale, plic în supă, în mai multe arome, 85 g.
Vezi ofertade la
9,49 RON111,65 RON/kg · 3 magazine
Canagan
Canagan Senior/Sterilised, Pui, plic în supă, 85 g
Hrană umedăHrană umedă fără cereale pentru pisici sterilizate sau senior, plic în supă, cu pui, 85 g.
Vezi ofertade la
9,49 RON111,65 RON/kg · 1 magazin
