Branduri
Calibra
Produsele Calibra pentru pisici din catalogul nostru: diete veterinare, hrană umedă. Comparăm prețurile din magazinele online din România.
4 produse

Calibra
Calibra Veterinary Diet, hrană umedă dietetică
Diete veterinare6 varianteGamă de hrană umedă dietetică, cu câte o rețetă pentru: diabet, digestie, alergii alimentare, rinichi și tractul urinar. Șase rețete: Diabetes, Gastrointestinal, Hypoallergenic cu rață sau cu ton, Renal și Struvite.
Vezi ofertade la
10,13 RON50,65 RON/kg · 2 magazine

Calibra
Calibra Veterinary Diet Cat Renal & Cardiac, hrană uscată dietetică
Diete veterinareHrană uscată dietetică pentru rinichi și inimă. Ambalaj de 2 kg.
Vezi ofertade la
110,95 RON55,48 RON/kg · 2 magazine

Calibra
Calibra Veterinary Diet Cat Struvite, hrană uscată dietetică
Diete veterinareHrană uscată dietetică pentru tractul urinar. Ambalaj de 2 kg.
Vezi ofertade la
81,00 RON40,50 RON/kg · 1 magazin

Calibra
Calibra Cat Life Kitten, pui, conservă 200 g
Hrană umedăHrană umedă completă monoproteică cu pui pentru pisoi, fără cereale, conservă de 200 g.
Vezi ofertade la
9,39 RON46,95 RON/kg · 1 magazin
