Brand
Brit Care
Brit Care e gama premium a producătorului ceh Brit. Hrana uscată e fără cereale sau cu puține cereale, iar plicurile Fillets au 82-85% file de carne.
13 produse
Brit Care
Brit Care Adult Activity Support, Pui și Curcan
Hrană uscată2 varianteHrană uscată fără cereale, pentru pisici active, cu pui și curcan, sac de 400 g sau 7 kg.
Vezi ofertade la
16,56 RON41,40 RON/kg · 2 magazine
Brit Care
Brit Care Fillets In Gravy, plic în sos, 85 g
Hrană umedă4 varianteHrană umedă fără cereale, file în sos, plic, în mai multe arome, 85 g.
Vezi ofertade la
4,69 RON55,18 RON/kg · 4 magazine
Brit Care
Brit Care Fillets in Jelly, plic în aspic, 85 g
Hrană umedă4 varianteHrană umedă fără cereale, file în aspic, plic, în mai multe arome, 85 g.
Vezi ofertade la
4,49 RON-10%4,99 RON
52,82 RON/kg · 5 magazine
Brit Care
Brit Care Fillets in Jelly Kitten, Somon, 85 g
Hrană umedăHrană umedă fără cereale pentru pisoi, file în aspic, cu somon, 85 g.
Vezi ofertade la
4,69 RON55,18 RON/kg · 1 magazin
Brit Care
Brit Care Fillets Flavour Box, Curcan și Somon, în aspic, multipack 12×85 g
Hrană umedăHrană umedă fără cereale, multipack de 12 plicuri în aspic, cu curcan și somon.
Vezi ofertade la
58,99 RON1 magazin
Brit Care
Brit Care Haircare Healthy & Shiny Coat, Somon și Pui
Hrană uscată2 varianteHrană uscată fără cereale, pentru sănătatea pielii și a blănii, cu somon și pui, sac de 2 kg sau 7 kg.
Vezi ofertade la
68,00 RON34,00 RON/kg · 2 magazine

Brit Care
Brit Care Insect Food Allergy Management, 2 kg
Hrană uscatăHrană uscată hipoalergenică fără cereale, cu proteină din insecte, pentru intoleranțe alimentare, 2 kg.
Vezi ofertade la
57,46 RON28,73 RON/kg · 1 magazin
Brit Care
Brit Care Kitten Healthy Growth & Development, Pui și Curcan, 400 g
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale, pentru pisoi, cu pui și curcan, 400 g.
Vezi ofertade la
16,99 RON-12%19,34 RON
42,47 RON/kg · 2 magazine
Brit Care
Brit Care Large Cats Power & Vitality L-XL, Rață și Pui, 2 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale, pentru pisici de talie mare, cu rață și pui, 2 kg.
Vezi ofertade la
87,99 RON44,00 RON/kg · 1 magazin
Brit Care
Brit Care Senior Weight Control, Pui, 2 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale, pentru pisici senior, control al greutății, 2 kg.
Vezi ofertade la
54,80 RON27,40 RON/kg · 2 magazine
Brit Care
Brit Care Sensitive Healthy Digestion & Delicate Taste, Curcan și Somon, 2 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale, pentru sensibilități digestive, cu curcan și somon, 2 kg.
Vezi ofertade la
50,49 RON25,25 RON/kg · 1 magazin
Brit Care
Brit Care Sterilized Urinary Health, Pui, 2 kg
Hrană uscatăHrană uscată fără cereale, pentru pisici sterilizate cu sensibilități urinare, 2 kg.
Vezi ofertade la
62,30 RON31,15 RON/kg · 1 magazin
Brit Care
Brit Care Sterilized Weight Control, Rață și Curcan
Hrană uscată3 varianteHrană uscată fără cereale, pentru pisici sterilizate, control al greutății, sac de 400 g, 2 kg sau 7 kg.
Vezi ofertade la
16,56 RON41,40 RON/kg · 2 magazine
