Branduri
Brit
Produsele Brit pentru pisici din catalogul nostru: diete veterinare, hrană uscată, pisici sterilizate. Comparăm prețurile din magazinele online din România.
17 produse

Brit
Brit Veterinary Diets Cat Diabetes, hrană uscată dietetică
Diete veterinare3 varianteHrană uscată dietetică pentru diabet, cu pui și mazăre, fără cereale. Ambalaje: 2 kg, 5 kg și 400 g.
Vezi ofertade la
21,06 RON52,65 RON/kg · 2 magazine

Brit
Brit Veterinary Diet Diabetes, hrană umedă dietetică
Diete veterinare3 varianteHrană umedă dietetică pentru diabet, cu miel și mazăre, fără cereale. Ambalaje: 200 g, 12 × 200 g și 24 × 200 g.
Vezi ofertade la
9,21 RON46,05 RON/kg · 2 magazine

Brit
Brit Veterinary Diets Cat Gastrointestinal, hrană uscată dietetică
Diete veterinare2 varianteHrană uscată dietetică pentru digestie. Ambalaje: 400 g și 5 kg.
Vezi ofertade la
22,93 RON57,33 RON/kg · 2 magazine

Brit
Brit Veterinary Diets Cat Gastrointestinal Low Fat, hrană uscată dietetică
Diete veterinare3 varianteHrană uscată dietetică pentru digestie, fără cereale, cu grăsimi reduse. Ambalaje: 400 g, 5 kg și 2 kg.
Vezi ofertade la
36,19 RON90,48 RON/kg · 3 magazine

Brit
Brit Veterinary Diet Gastrointestinal, fileuri în sos 12 × 85 g
Diete veterinareHrană umedă dietetică pentru digestie, fileuri cu miel în sos, fără cereale. Ambalaj de 12 × 85 g.
Vezi ofertade la
109,99 RON107,83 RON/kg · 1 magazin

Brit
Brit Veterinary Diets Cat Hypoallergenic, hrană uscată dietetică
Diete veterinare3 varianteHrană uscată dietetică pentru alergii alimentare și piele. Ambalaje: 400 g, 2 kg și 5 kg.
Vezi ofertade la
20,59 RON51,47 RON/kg · 2 magazine

Brit
Brit Veterinary Diet Cat Ultra-Hypoallergenic, hrană uscată dietetică
Diete veterinare3 varianteHrană uscată dietetică pentru alergii alimentare, fără gluten și fără cereale. Ambalaje: 400 g, 2 kg și 5 kg.
Vezi ofertade la
30,08 RON75,20 RON/kg · 2 magazine

Brit
Brit Veterinary Diet Hypoallergenic, hrană umedă dietetică
Diete veterinare3 varianteHrană umedă dietetică pentru alergii alimentare, cu somon și mazăre, fără cereale. Ambalaje: 200 g, 12 × 200 g și 24 × 200 g.
Vezi ofertade la
7,71 RON38,55 RON/kg · 2 magazine

Brit
Brit Veterinary Diets Cat Obesity, hrană uscată dietetică
Diete veterinare3 varianteHrană uscată dietetică pentru slăbire, cu pui și mazăre, fără cereale. Ambalaje: 2 kg, 5 kg și 400 g.
Vezi ofertade la
20,59 RON51,47 RON/kg · 2 magazine

Brit
Brit Veterinary Diets Cat Renal, hrană uscată dietetică
Diete veterinare3 varianteHrană uscată dietetică pentru rinichi. Ambalaje: 400 g, 2 kg și 5 kg.
Vezi ofertade la
22,56 RON56,40 RON/kg · 2 magazine

Brit
Brit Veterinary Diet Renal, hrană umedă dietetică
Diete veterinare3 varianteHrană umedă dietetică pentru rinichi, conservă cu ton, somon și mazăre sau fileuri cu somon în sos, fără cereale.
Vezi ofertade la
6,57 RON77,29 RON/kg · 2 magazine

Brit
Brit Veterinary Diets Cat Struvite, hrană uscată dietetică
Diete veterinare3 varianteHrană uscată dietetică pentru tractul urinar. Ambalaje: 400 g, 2 kg și 5 kg.
Vezi ofertade la
20,59 RON51,47 RON/kg · 2 magazine

Brit
Brit Veterinary Diet Struvite, conservă 200 g
Diete veterinareHrană umedă dietetică pentru tractul urinar, cu curcan și mazăre, fără cereale. Ambalaj de 200 g.
Vezi ofertade la
10,88 RON54,40 RON/kg · 1 magazin

Brit
Brit Veterinary Diet Recovery, hrană umedă pentru convalescență
Diete veterinare2 varianteHrană umedă dietetică pentru convalescență, pate cu somon și ficat de pui sau fileuri cu somon în sos, fără cereale.
Vezi ofertade la
12,90 RON64,50 RON/kg · 1 magazin

Brit
Brit Veterinary Diet Sterilised, fileuri în sos 12 × 85 g
Diete veterinareHrană umedă dietetică pentru pisici sterilizate, fileuri în sos, fără cereale. Ambalaj de 12 × 85 g.
Vezi ofertade la
102,61 RON100,60 RON/kg · 1 magazin

Brit
Brit Veterinary Diets Cat Calm Stress Relief, hrană uscată dietetică
Diete veterinare3 varianteHrană uscată dietetică pentru stres, cu somon și mazăre, fără cereale. Ambalaje: 2 kg, 5 kg și 400 g.
Vezi ofertade la
30,08 RON75,20 RON/kg · 2 magazine

Brit
Brit Veterinary Care Cat Sterilised, hrană uscată
Hrană uscată2 varianteHrană uscată pentru pisicile sterilizate, cu somon și mazăre, fără cereale. Ambalaje: 400 g și 2 kg.
Vezi ofertade la
40,30 RON100,75 RON/kg · 1 magazin
