Brand
Applaws
Applaws e o marcă britanică cunoscută pentru listele scurte de ingrediente. Plicurile și conservele cu piept de pui sau file de ton sunt de obicei hrană complementară, iar hrana uscată e fără cereale.
10 produse

Applaws
Applaws Cat Adult cu pui, 2 kg
Hrană uscatăHrană uscată cu conținut ridicat de carne de pui, pentru pisici adulte.
Vezi ofertade la
62,00 RON31,00 RON/kg · 6 magazine
Applaws
Applaws Cat Adult, pui și miel, hrană uscată fără cereale
Hrană uscată2 varianteHrană uscată completă fără cereale, cu pui și miel, pentru pisici adulte, 2 kg sau 7,5 kg.
Vezi ofertade la
69,00 RON34,50 RON/kg · 3 magazine
Applaws
Applaws Cat Adult, pui și rață, hrană uscată fără cereale
Hrană uscată2 varianteHrană uscată completă fără cereale, cu pui și rață, pentru pisici adulte, 2 kg sau 7,5 kg.
Vezi ofertade la
69,99 RON34,99 RON/kg · 3 magazine
Applaws
Applaws Cat Adult, pui și somon, hrană uscată fără cereale
Hrană uscată2 varianteHrană uscată completă fără cereale, cu pui și somon, pentru pisici adulte, 2 kg sau 7,5 kg.
Vezi ofertade la
62,00 RON31,00 RON/kg · 6 magazine
Applaws
Applaws Chicken Selection, boluri cu pui în supă, 8 × 60 g
RecompenseBoluri cu piept de pui în supă, trei rețete, hrană complementară, 8 × 60 g.
Vezi ofertade la
47,99 RON99,98 RON/kg · 2 magazine
Applaws
Applaws Fish Selection, plicuri cu pește în supă, 12 × 70 g
RecompensePlicuri cu file de ton în supă, trei rețete, hrană complementară, 12 × 70 g.
Vezi ofertade la
69,99 RON83,32 RON/kg · 2 magazine

Applaws
Applaws Cat Junior cu pui, 2 kg
Hrană uscatăHrană uscată cu conținut ridicat de carne de pui, pentru pisoi.
Vezi ofertade la
69,00 RON34,50 RON/kg · 5 magazine

Applaws
Applaws plic piept de pui în supă, 12 × 70 g
Recompense3 variantePlicuri cu piept de pui în supă, hrană complementară pentru pisici adulte, pachet de 12 × 70 g.
Vezi ofertade la
71,00 RON84,52 RON/kg · 2 magazine

Applaws
Applaws plic piept de pui și vită în aspic, 12 × 70 g
RecompensePlicuri cu piept de pui și vită în aspic, hrană complementară, 12 × 70 g.
Vezi ofertade la
69,00 RON82,14 RON/kg · 1 magazin
Applaws
Applaws Selection, conserve în supă, 12 × 70 g
Recompense2 varianteConserve cu pui sau cu pește în supă, patru rețete per pachet, hrană complementară, 12 × 70 g.
Vezi ofertade la
69,99 RON83,32 RON/kg · 1 magazin
