Brand
Advance
Advance e gama de hrană a Affinity Petcare, din Spania. Are rețete pentru pisici adulte și sterilizate, cu orez sau cereale ca sursă de carbohidrați, la un preț pe kilogram mai mic decât mărcile premium.
4 produse

Advance
Advance Cat Adult cu pui și orez, 3 kg
Hrană uscatăHrană uscată de gamă medie, cu pui și orez, pentru pisici adulte.
Vezi ofertade la
96,97 RON-7%103,87 RON
32,32 RON/kg · 4 magazine

Advance
Advance Cat Adult Sterilized, 3 kg
Hrană uscatăHrană uscată de bază pentru pisici sterilizate adulte.
Vezi ofertade la
104,99 RON35,00 RON/kg · 5 magazine

Advance
Advance Cat Sterilised Hairball, 1.5 kg
Hrană uscatăHrană uscată pentru pisici sterilizate, cu fibre pentru ghemotoace.
Vezi ofertade la
69,25 RON-20%86,43 RON
46,17 RON/kg · 5 magazine

Advance
Advance Cat Sterilised Somon Sensitive
Hrană uscată3 varianteHrană uscată pentru pisici sterilizate cu digestie sensibilă, cu somon. Trei gramaje.
Vezi ofertade la
60,43 RON40,29 RON/kg · 6 magazine
