Brand
Acana
Acana e marca de hrană a Champion Petfoods, producătorul canadian al Orijen. Rețetele au mult conținut de carne și pește, iar gamele Highest Protein sunt fără cereale.
10 produse
Acana
Acana Bountiful Catch, 4,5 kg
Hrană uscatăHrană uscată, cu pește, sac de 4,5 kg.
Vezi ofertade la
175,27 RON38,95 RON/kg · 3 magazine
Acana
Acana First Feast Junior, 1,8 kg
Hrană uscatăHrană uscată pentru pisoi, sac de 1,8 kg.
Vezi ofertade la
77,89 RON43,27 RON/kg · 4 magazine
Acana
Acana Highest Protein Grasslands, Rață și Pui
Hrană uscată2 varianteHrană uscată fără cereale, cu conținut ridicat de proteină, rață și pui.
Vezi ofertade la
107,00 RON59,44 RON/kg · 4 magazine
Acana
Acana Highest Protein Wild Prairie
Hrană uscată2 varianteHrană uscată fără cereale, cu conținut ridicat de proteină, rețetă cu vânat.
Vezi ofertade la
109,00 RON60,56 RON/kg · 5 magazine

Acana
Acana Homestead Harvest, 4,5 kg
Hrană uscatăHrană uscată pentru pisici adulte, rețetă cu carne de pasăre, 4,5 kg.
Vezi ofertade la
175,27 RON38,95 RON/kg · 3 magazine

Acana
Acana Highest Protein Indoor Cat, 4,5 kg
Hrană uscatăHrană uscată cu conținut ridicat de proteină, pentru pisici de interior, 4,5 kg.
Vezi ofertade la
209,00 RON46,44 RON/kg · 2 magazine

Acana
Acana Indoor Entrée, 4,5 kg
Hrană uscatăHrană uscată pentru pisici de interior, cu fibre pentru ghemurile de blană, 4,5 kg.
Vezi ofertade la
179,22 RON39,83 RON/kg · 4 magazine

Acana
Acana Kitten Premium Pâté, Pui și Pește, 85 g
Hrană umedăHrană umedă completă pentru pisoi, pate cu pui și pește, conservă de 85 g.
Vezi ofertade la
6,01 RON70,71 RON/kg · 1 magazin

Acana
Acana Cat Pacifica
Hrană uscată3 varianteHrană uscată fără cereale, cu pește, în mai multe gramaje.
Vezi ofertade la
106,92 RON59,40 RON/kg · 7 magazine

Acana
Acana Premium Pâté, conservă, 85 g
Hrană umedă4 varianteHrană umedă completă pentru pisici adulte, pate cu supă de oase, conservă de 85 g, în mai multe arome.
Vezi ofertade la
5,20 RON61,18 RON/kg · 2 magazine
